Rotonde-adoptie!

KAPELLE – “In onze gemeente hebben we in de loop der jaren flink wat rotondes aangelegd om op de drukkere wegen het verkeer in goede banen te leiden”, aldus een Goese gemeentewoordvoerder. “De rotondes in onze gemeente zien er vaak sober uit, terwijl de meeste verkeersdeelnemers er toch wel eventjes staan te wachten. Dat kan beter!

Hoe gaat ‘t in zijn werk?

Samen met de gemeente kiest u een rotonde uit waarvan u de middencirkel zelf mag inrichten en onderhouden gedurende vijf jaar. Na contact over een eventuele locatie, levert u uw idee en een tekening aan voor de inrichting, dit wordt door de gemeente beoordeeld. Kijk voor meer informatie en voorwaarden op de pagina adopteer-een-rotonde.”

Lees ook:Adopteer een rotonde in Goes!
Lees ook:Gesponsorde rotondes!
Lees ook:Adopteer een rotonde!
Lees ook:Doe mee en realiseer voor Oostburg een aantrekkelijke entree!
Lees ook:Rotonde bij Absdale

Geen reacties // Reageer

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

Naam

Website

Het kan vijf minuten duren voordat nieuwe reacties zichtbaar zijn.

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>