Nationale Molendag

RILLAND – De Nationale Molendag is zaterdag 13 mei ook in de gemeente Reimerswaal. In dit weekend draaien bijna alle molens van Nederland en zijn ruim 950 molens open voor bezoek. Voor de kinderen zijn er leuke molen kleurboekjes.

In Reimerswaal zijn alle vier de molens op zaterdag 13 mei te bezoeken en zullen met voldoende wind draaien en malen. Te weten de:

  • De Witte Molen in Rilland
  • De Rozeboom in Krabbendijke
  • Molen De Hoed in Waarde
  • De Oude Molen in Kruiningen

Wie wil ons team van molenaars versterken?

Lijkt het je leuk om molenaar op onze gemeentelijke molens te worden. Kom die dag dan eens kijken. Alle molens staan er prima bij. Als je interesse hebt in zo’n interessante vrijwilligersbaan of nog vragen hebt neem dan contact met mevrouw Sinke van de afdeling Ruimtelijke en Economische Ontwikkeling via [email protected] of via ons algemene telefoonnummer 14 0113.

Lees ook:Nationale molendag!
Lees ook:Molens open tijdens de Molendag Schouwen-Duiveland!
Lees ook:Molendraaister Nel met pensioen
Lees ook:Nationale Molendag Schouwen-Duiveland
Lees ook:Beleef Zonnemaire…met draaiende molen

Geen reacties // Reageer

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

Naam

Website

Het kan vijf minuten duren voordat nieuwe reacties zichtbaar zijn.

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>